28

let zkušeností

O nás

500+

realizovaných projektů

Na trhu působíme již od roku 1995. Zabýváme se komplexním řízením projektů spolufinancovaných z evropských i národních programů.

Nabízíme odbornou asistenci v rámci celého životního cyklu projektu. Úspěšně Vás provedeme přípravnou a realizační fází i obdobím udržitelnosti. Včas a řádně podanou žádostí o dotaci naše práce rozhodně nekončí. Našim cílem je zajistit pro Vás realizaci projektu až do úspěšného konce. Za základní předpoklad úspěšné realizace projektu považujeme projekční přípravu a následně též řádně provedené zadávací řízení. Obě tyto činnosti umíme svým klientům nabídnout dle jejich aktuálních potřeb.

Během financování projektu dále dohlížíme na zajištění finančních toků mezi poskytovatelem dotace a investorem, sledujeme dodržování dotačních podmínek, provádíme rovněž odborné dozory staveb a výkon koordinátorů bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP).

Kvalita nabízených služeb

Úspěšně realizované projekty

Zárukou kvality naší práce jsou zejména stovky úspěšně realizovaných projektů a spokojenost obchodních partnerů, kteří se k nám často rádi vrací.

Obchodní partneři

Našimi obchodními partnery jsou územní samosprávné celky (kraje a obce/města) převážně z Královéhradeckého, Pardubického a Středočeského kraje. Působnost společnosti je však v poslední době možno považovat za celorepublikovou.

Komplexnost našich služeb

Své služby průběžně doplňujeme a rozšiřujeme o nabídku činností související s životním cyklem projektů. Vedle projekčních prací jsme své portfolio postupně doplnili o službu majetkoprávní přípravy staveb.

Zlepšování a rozvoj

Zlepšování, rozvoj a další rozšiřování služeb zajišťuje náš početný pracovní tým. Ke zkušenostem vedoucích pracovníků a spolehlivosti nastaveného systému řízení přidáváme nové nápady, myšlenky a kreativní přístup mladého pracovního kolektivu.