• dabona@dabona.eu
  • +420 494 531 538

O nás

obr.chudobaSpolečnost DABONA s.r.o. působí na trhu již od roku 1995. Zabývá se zejména zpracováním žádostí o dotace z evropských i národních programů.

V případě úspěchu projektu v žádosti o dotaci však naše práce pokračuje dále, protože naším cílem je dotáhnout realizaci projektu úspěšně do konce. Související a naprosto nezbytnou činností je tedy pro nás organizace zadávacího řízení pro klienty, kteří jsou veřejnými zadavateli.

Během financování projektu dále dohlížíme na zajištění finančních toků mezi poskytovatelem dotace a investorem, sledujeme dodržování dotačních podmínek, provádíme rovněž odborné dozory staveb a výkon koordinátorů bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP). K těmto činnostem jsme v posledních letech přidali také realizace staveb.

Zárukou kvality naší práce jsou zejména desítky úspěšně realizovaných projektů a spokojenost obchodních partnerů, kteří se k nám často rádi vrací.

Našimi obchodními partnery jsou územní samosprávné celky (kraje a obce/města) převážně z Pardubického, Královéhradeckého a Středočeského kraje. Působnost společnosti je však v poslední době možno považovat za celorepublikovou.

Dalším krokem ke komplexnosti našich služeb je nabídka poradenství v oblasti projektů EPC (projekty financované z garantované finanční úspory), které umožní vstup soukromých firem do projektů veřejných investorů a svým kapitálem pomohou realizovat další projekty potřebné pro obce, města či kraje.

Abychom byli schopni nabídnout ty nejaktuálnější informace a aktivně se účastnit dalšího rozvoje energetických služeb v ČR, jsme členy Asociace poskytovatelů energetických služeb. S ohledem na rostoucí zájem investorů v oblasti hospodaření s energií jsme zároveň založili dceřinou společnost D-energy s.r.o., zabývající se energetickým managementem a realizací projektů EPC.

Zlepšování, rozvoj a další rozšiřování služeb zajišťuje náš početný pracovní tým. Ke zkušenostem vedoucích pracovníků a spolehlivosti nastaveného systému řízení přidáváme nové nápady, myšlenky a kreativní přístup mladého pracovního kolektivu.

Naší snahou je neustále sledovat vývoj trendů a rozšiřovat nabídku služeb tak, abychom vám byli schopni nabídnout přesně to, co právě potřebujete.

Kvalita našich služeb je podložena zavedeným a fungujícím Systémem jakosti ISO 9001:2001.